به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید ؛ اطلاعات و امتیاز کسب کنید !
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
536 بازدید
در سوالات متداول و جواب توسط (13.3k امتیاز)
توکن BETH چیست؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (13.3k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

توکن بِث (BETH) نسخه‌ای توکنیزه‌شده از میزان اتریومی است که در بایننس سهام‌گذاری (به انگلیسی Stake) می‌شود. استفاده از توکن BETH روشی ساده برای مشارکت در سهام‌گذاری زنجیره بیکن (Beacon Chain) اتریوم 2.0 است. با نگهداری توکن‌های بث، می‌توانید از پاداش دریافت‌شده از سوی نود سهام‌گذاری اتریوم 2.0 بایننس برخوردار شوید.

اما، این تنها کاری نیست که با داشتن بث می‌توانید انجام دهید؛ درواقع، به چندین روش دیگر در پلتفرم بایننس و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) نیز می‌توانید دارایی توکن BETH خود را به کار بگیرید.

راه‌اندازی زنجیره بیکن در دسامبر سال 2020 (آذر 99) گام آغازین مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها در جهت پیاده‌سازی اتریوم 2.0 است که با هدف بهبود مقیاس‌پذیری انجام می‌شود. به عنوان بخشی از مرحله صفر برنامه پیاده‌سازی اتریوم 2.0، کاربران می‌توانند سهام‌گذاری خود را در زنجیره جدید شروع کنند.

در این بین، توکن بث به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید هر زمان که مایل هستید اتریوم برداشت کنید و در عین حال، از رقابت سهام‌گذاری نیز جا نمانید.

هر بث نمایان‌گر 1 اتر سهام‌گذاری شده است. اگرچه اتریوم در حال حاضر براساس الگوریتم اثبات کار (PoW) مدیریت می‌شود، اما این الگوریتم به‌زودی جای خود را به‌تمامی به الگوریتم اثبات سهام (PoS) خواهد داد.

به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید ؛ اطلاعات و امتیاز کسب کنید !
ثبت نام در صرافی آنلاین بینگ اکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...