به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
365 بازدید
در سوالات متداول و جواب توسط (13.0k امتیاز)
بازی برای کسب درآمد (P2E / Play to Earn) چیست؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (13.0k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

این بازی ها به گیمرها فرصت می دهند تا با شرکت در بازی ها کسب درآمد کنند. ورود به بازیکنان بیشتر با مشارکت در اکوسیستم بازی و کسب درآمد به خاطر مشارکت، باعث ایجاد ارزش برای سایر گیمرها و توسعه دهندگان می شود. این دارایی ها ممکن است توکن یا سایر دارایی های موجود بر روی بلاک چین باشد. به این ترتیب مدل کسب درآمد از طریق بازی به خوبی با بازی های بلاک چینی جفت شده است.

یک مثال عالی از این دسته از بازی ها Axie Infinity است. در این بازی Axis حیواناتی هستند که بازیکنان آنها را خرید کرده و پرورش می دهند و برای کسب پاداش با هم رقابت می کنند. هر Axie در واقع یک ارز رمزنگاری غیرقابل تغییر(NFT) بوده و به این معنی است که یک مجموعه دیجیتالی منحصر به فرد است. 

بازی ها با هدف کسب درآمد، مانند Axie Infinity در حال حاضر به مردم سراسر دنیا به ویژه در کشورهایی که به دلیل بیماری کرونا آسیب زیادی دیده اند، کمک می کند تا از این طریق کسب درآمد داشته باشند. طبق برآوردها و آمارها مردم فیلیپین ماهانه 1500 تا 2000 دلار فقط با استفاده از بازی Axie Infinity درآمد دارند.

از جمله دیگر بازی های NFT می توان به Lost Relics، Splinterlands، CryptoBlades، DogemonGo و Sorare اشاره کرد. مبادلات NFT در سال 2021 از 2.5 میلیارد دلار فراتر رفته و این مقدار مسلماً با افزایش بازی های NFT در بازار رشد بیشتری خواهد داشت. رونق NFT نسل جدیدی از کسب درآمد را در عرصه بلاک چین به وجود آورده است و ممکن است در کوتاه مدت از هر صنعت بزرگ دیگری پیشی بگیرد.

به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...