به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید ؛ اطلاعات و امتیاز کسب کنید !
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
700 بازدید
در سوالات متداول و جواب توسط (13.3k امتیاز)
بالا بردن سرعت تراکنش اتریوم چگونه است؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (13.3k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

کاربران می‌توانند با اضافه کردن گس به تراکنش اتریوم، سرعت تایید آن را بالا ببرند. این کار باعث می‌شود تا استخراج‌کنندگان آن را در اولویت قرار دهند.

اگر یک کاربر قیمت گس را خیلی پایین در نظر بگیرد، تراکنش‌های سایر کاربران احتمالا زودتر پردازش خواهند شد و تراکنش این کاربر معلق باقی خواهد ماند. وقتی که تراکنشی در حالت انتظار می‌ماند، شبکه هیچ تراکنش جدید ارسال شده از آدرس کیف پول آن را تایید نمی‌کند تا این که استخراج‌کننده اولین تراکنش آن را تایید کند. در این شرایط، کاربران می‌توانند منتظر بمانند تا شبکه این تراکنش را با همان قیمت گس تعیین شده تایید کند یا این که می‌توانند همین تراکنش را با هزینه گس بالاتر مجدد ارسال کنند. با کلیک بر روی  “speed up” در کیف پول اتریوم، می‌توان سرعت تایید تراکنش را بالا برد. اگر این مرحله جواب نداد، کاربران می‌توانند برای تنظیم دستی هزینه گس به برگه “advanced ” مراجعه کنند.

با این وجود، به کاربران توصیه میشود که هش تراکنش را در جستجوگر بلاک چین جستجو کنند تا ببینند آیا با موفقیت پردازش شده است یا خیر. اگر تراکنش بلافاصله نشان داده نشود، باید چند دقیقه منتظر بمانند و سپس صفحه را بروزرسانی (refresh) کنند.

به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید ؛ اطلاعات و امتیاز کسب کنید !
ثبت نام در صرافی آنلاین بینگ اکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...